Poznaj naszych dyrektorów

Roger Bracewell – Prezes

Roger uczęszczał do Szkoły Millfield w Somerset, a potem spędził roczny urlop dziekański prowadząc rodzinną farmę, po tym jak kierownik farmy przeszedł na wcześniejszą emeryturę. Potem spędził 3 lata w Royal Agricultural College, gdzie studiował Zarządzanie Posiadłościami Wiejskimi, po czym pracował jako zarządca posiadłości wiejskich w Bolton.

W 1984 r. powrócił do rodzinnej firmy i zdobył kwalifikacje Rzeczoznawcy Majątkowego w 1985 r. W 1986 r. dołączył do swojego ojca, jako partner biznesowy w prowadzeniu farmy i agencji zarządzania posiadłościami wiejskimi. W 1992 r. zaczęto produkować na farmie suchą karmę dla zwierząt domowych, krótko przed śmiercią ojca Rogera – Toma Bracewell w 1993 r.

Jako przewodniczący, Roger odpowiada za stronę administracyjną firmy, zwłaszcza w kwestiach prawnych, rozwoju środowiskowego i systemów informatycznych, jak również prowadzenie farmy. 

 

Andy Kettle - Dyrektor Współzarządzający

Andy dołączył do GA w styczniu 2012 r., jako dyrektor zarządzający. Odpowiada za produkcję i logistykę. Andy ma doktorat z badań materiałowych, a także 15 lat doświadczenia w produkcji dóbr szybko zbywalnych zwłaszcza w sektorze żywności.

Wcześniej zajmował on stanowiska kierownika zakładu, jak również był w zarządach firm, gdzie odnosił sukcesy w kreowaniu solidnych i elastycznych organizacji. Jest on dumnym ojcem 3 dziewczynek, a jego zainteresowania poza praca obejmują grę w tenisa i podróże.

Giles Bracewell - Dyrektor

Urodzony i wychowany w Lancashire, Giles był w zarządzie firmy Golden Acres od czasu jej powstania jakieś 20 lat temu. Po zdobyciu kwalifikacji Rzeczoznawcy Majątkowego pracował w sektorze rekreacyjnym, zanim dołączył do GA. Zajmuje się działalnością charytatywną oraz interesuje się ochroną środowiska naturalnego. 

Jim Whittingham - Dyrektor Operacyjny

Jim dołączył do GA w 1991 r. po ukończeniu uczelni rolniczej. Początkowo zajmował się on kwestiami dotyczącymi farmy, ale kiedy rozwinął się dział karmy dla zwierząt domowych Jim zajął się produkcją i dystrybucyjną.

Przez lata Jim rozwinął swoje doświadczenie wraz z rozwojem firmy i zajął stanowisko w zarządzie w
2011 r. W swoim wolnym czasie Jim jeździ na rowerze, nartach oraz prowadzi swoje gospodarstwo rodzinne.

 

Diane Metcalfe - Dyrektor Finansowy

Diane dołączyła do GA w 2002 roku, gdzie zaczęła pracę w dziale Księgowości i Administracji. W ostatnich latach skupiła się wyłącznie na dobru finansowym GA Pet Food Partners, a w 2014 roku awansowała na Dyrektora Finansowego odpowiadającego za kontrolę kosztów i budżetu całej firmy.

Prywatnie Diane jest żoną John'a i dumną matką dwóch córek. Wolny czas lubi spędzać z przyjaciółmi i rodziną na czytaniu i biwakowaniu (oczywiście przy sprzyjającej pogodzie). Jest także oddanym liderem lokalnej grupy Beaver Scout.