W GA Pet Food Partners możesz pojawić się rano ze świetnym pomysłem, a wieczorem wyjść z doskonałym produktem i idealnym formatem jego opakowania. To prawdziwe partnerstwo w działaniu.

Z GA współpracuje więcej prywatnych marek producentów karmy dla zwierząt domowych niż z jakimkolwiek innym producentem, ponieważ dzięki nam oszczędzają oni wiele czasu i kosztów.  Od ponad 25 lat GA ułatwia producentom karmy dla zwierząt domowych wypuszczanie na rynek ich własnych suchych karm.  

W GA pracuje zespół wykwalifikowanych specjalistów w zakresie żywienia zwierząt domowych oraz produkcji opakowań, których zadaniem jest współpraca z Klientem i tworzenie idealnej karmy i jej opakowania dla marki Klienta. Technicy żywieniowi pracujący w GA doradzą najlepsze rozwiązania w zakresie substancji odżywczych dla Twojej marki. 

Perspektywy tworzenia nowych produktów są ogromne, dzięki możliwość wyboru spośród 700 oferowanych surowców, a także spośród wszelkich innych substancji, jakie może dostarczyć Klient we własnym zakresie.  Dzięki dostępności małych partii próbnych w celu opracowania nowych preparatów i wyborowi setek wyciskanych kształtów, możesz mieć pewność, że uzyskasz doskonale ukształtowaną karmę lub przekąskę dla zwierząt domowych. 

Po uzgodnieniu specyfikacji produktu, specjaliści w zakresie opakowań GA zaprezentują Ci szereg opcji stworzenia opakowania produktu, które najlepiej pasować będzie do Twojej strategii marketingowej, potrzeb w odniesieniu do produktu i przewidzianego budżetu.  Podziel się pomysłami z GA Pet Food Partners, a razem stworzymy rozwiązanie idealne – często w ciągu zaledwie jednego dnia!